Yaki-vikna-krashche-vybraty

Якість – дуже важливий показник в будь-яких аспектах нашого життя. Обрати якісне вікно – задача не і з легких, адже звичайна пересічна людина, не розуміється у професійних тонкощах. Перше, на що ми зазвичай звертаємо увагу, це ціна. У цій статті ми допоможемо розібратися з технічними характеристиками і порівняти різні матеріали, виділити плюси і недоліки.

Матеріали виготовлення

Сучасні вікна виготовляються із таких матеріалів: дерево, пластик і алюміній. Дерев′яні вікна характеризуються як найбільш екологічні, мають витончений дизайн і високу вартість. Пластикові вікна – це бюджетний варіант, якому за рахунок низької ціни часто віддають перевагу. Ще один вид – алюмінієві, характеризуються найкращим співвідношенням ціна-якість, тобто це – золота середина.

Кожен із нас прагне відчувати себе комфортно і затишно у помешканні. Але пил, холод чи спека, міський шум, звуки машин досить часто заважають розслабитися, особливо для жителів мегаполісу. Тож, щоб не купити «кота в мішку» або не платити двічі, підійти до вибору вікон потрібно з особливою увагою. І визначитись, які вікна найкращі саме для вас.

Aliuminiievi-vikna

Алюмінієві вікна: опис та характеристики

Вікна алюмінієві – це конструкції з алюмінієвого профілю, який характеризується як міцний і надійний матеріал. У догляді не вимагають особливих зусиль, легко миються. На відміну від дерев′яних, не потребують додаткового нанесення лаку чи фарби, оскільки стійкі до іржі. Конструкція з алюмінієвих вікон виглядатиме витончено і не обтяжуватиме, оскільки сама рама тонша за пластикову чи дерев′яну. Алюміній – дуже легкий матеріал, тому з нього можна виготовити конструкції будь-яких розмірів, складності та конфігурації. Тобто, втілити в життя різноманітні дизайнерські ідеї. Також це екологічний матеріал, який не виділяє шкідливих речовин, навіть під впливом сонячних променів.

Основні переваги і недоліки вікон з алюмінію

До списку переваг можна віднести:

 1. Міцність. Незважаючи на відносно невелику вагу, алюміній є надзвичайно міцним матеріалом. Тому виготовити вікно можливо різного розміру, навіть висотою до 3,5 м. З дерева або пластику неможливо виготовити конструкції такого розміру.
 2. Тривалий термін служби. Алюміній зможе вам прослужити 50-70 років. Він не піддається дії корозії і стійкий до різних погодних умов.
 3. Універсальність. Такі вікна можна комбінувати з дерев′яним чи пластиковими, для створення оригінального дизайну. Підібрати скло можливо на будь-який вибір: матове, звичайне, кольорове чи тоноване, а також різноманітної форми.
 4. Безпека. Одна із головних переваг конструкцій з алюмінію – їхня пожежобезпечність, на відміну від дерев′яних. Такі вікна не горять під час пожежі.

У вікон повинні бути відмінні звукоізоляційні властивості, щоб забезпечувати хороший захист від сторонніх звуків. Мінімальним показником звукоізоляції є 30 дБ.

Як і кожна продукція, вікна з алюмінію мають недоліки:

 • Процес виготовлення, складний і займає немало часу, тому ціна вища в 2-3 рази від пластикових.
 • Висока теплопровідність, цей недолік дуже суттєвий, але сучасним виробникам вдалося частково усунути цю проблему, застосовуючи спеціальні теплоізолюючі вкладки.

Отже, як бачимо є свої плюси і мінуси, обираючи ту чи іншу продукцію потрібно обов′язково враховувати кожен аспект.

Yakyi-profil-vikon-naikrashchyi

Який профіль вікон найкращий?

Щоб дати відповідь на це питання потрібно чітко розуміти, в якому приміщенні будуть вікна і який бюджет виділений. Існують два різновиди профілю: холодний і теплий.

 1. Холодний профіль складається з одинарного профілю, такі вікна ставлять в приміщеннях, де немає опалення, оскільки вони не тримають тепло. Холодний профіль застосовують при склінні теплиць, альтанок, лоджій, різних технічних приміщень. Також такі системи можуть використовуватися в середині опалювальних приміщеннях в якості перегородки.
 2. Теплий профіль складається з двох алюмінієвих каркасів, між якими закладено прошарок термоізоляційного матеріалу. Це допоможе утримати тепло і перешкоджає швидкій тепловіддачі. Такі конструкції використовують в житлових, шкільних, офісних приміщеннях та на балконах. Поява на ринку «теплих» алюмінієвих вікон створили гідну конкуренцію і стають все більш популярними.

Коли у замовника постає вибір, які вікна краще поставити на балконі, конструкції з алюмінію поза конкуренцією. Заскливши балкон, Ви отримаєте додаткову площу, яку можна використовувати як зону відпочинку чи облаштувати під робоче місце. Засклений балкон – це зручно, комфортно і естетично. Обираючи алюмінієві вікна Ви отримаєте такі переваги:

 • Надійні конструкції, які не деформуються під впливом зовнішніх кліматичних умов;
 • Різноманітність вибору – обирати можливо різні кольори та конфігурації;
 • Не виділяють шкідливих речовин і у випадку пожежі, такі вікна і балкони не горітимуть.

Отже, «теплі» алюмінієві вікна – це ідеальний варіант для скління балконів, якому віддають перевагу все більше клієнтів.

Безумовно, сучасні алюмінієві вікна мають дуже багато «плюсів». Компанія «Алуніт» спеціалізується на виготовленні і встановленні алюмінієвих конструкцій. Головний принцип, якого дотримується компанія у своїй роботі – бездоганна якість і професіоналізм на всіх етапах виробництва і встановлення вікон. Щоб залишатися конкурентоспроможною на ринку і успішно розвиватися, «Алуніт» ставить на меті задовольнити побажання кожного клієнта.