Скляне оформлення активно використовується для балконів, відкритих лоджій чи терас, створення офісних перегородок чи душових кабін. Завдяки гармонійно створеним конструкціям, можна відтворити оригінальні дизайнерські рішення. Проте, встановити скляні деталі – тільки половина успіху, адже для їхньої тривалої експлуатації надзвичайно важливо дотримуватися відповідних правил догляду. Пропонуємо розібратися, як правильно доглядати за суцільноскляними конструкціями.
Основні особливості догляду
Пропонуємо розглянути основні проблеми, з якими стикаються під час експлуатації скляних конструкцій.
Як боротися з іржею та вапняним налітом
При утворенні на загартованому склі складного забруднення, такого як наліт чи іржа, потрібно використовувати спеціальні миючі засоби. Проте тут потрібно бути максимально обережними, оскільки сильні хімічні розчини можуть зіпсувати декор чи забарвлення скла. Слідкуйте за тим, чи не змінюється структура скла під час вологого прибирання.
Відміна абразивних засобів
Не дозволяється використовувати для догляду за скляними конструкціями засоби, які не містять твердих частинок порошків, а також паст для очищення. Якщо використовувати такі засоби, то можна зіпсувати зовнішній вигляд конструкції.
Застосовуйте м’які губки
Найкращим «знаряддям» для обробки виробів зі скла стануть м’які губки, виготовлені із вовни чи байки. Також підійдуть спеціальні ганчірки із мікрофіброю. Ні в якому разі не дозволяється мити скло за допомогою жорстких губок.
Сухе витирання
Суцільноскляні конструкції монтуються із застосуванням алюмінієвих профілів чи іншої фурнітури із металу. Але будь-який контакт із водою призводить до ржавіння матеріалів. Тому, збираючи конструкції, надзвичайно важливо не допускати потрапляння вологи у стики між склом та металом. Для витирання виробів дозволяється використовувати тільки сухі губки чи ганчірки.
Догляд, залежно від виду скла
Потрібно враховувати важливі деталі, пов’язані із видом скла, яке застосовується у інтер’єрі. Прозорові типи використовуються у приміщеннях, що не вимагають повної конфіденційності. Такі конструкції часто стають зонуванням у офісі. Догляд за ними достатньо складний, адже потрібно досягти ідеальної чистоти.
Матове скло є більш універсальним, проте це не полегшує догляд за ним. Потрібно використовувати суху ганчірку. При наявності сильних забруднень необхідно використовувати воду із додаванням оцту. Забруднення від кави чи клею чудово прибираються за допомогою ацетону чи спирту. Ганчірки краще використовувати із мікрофібри чи замшу.
Бажаючи замовити якісні суцільні конструкції зі скла, звертайтеся у компанію «Алуніт». Спеціалісти не тільки створять ідеальний варіант оформлення, але й розкажуть про подальший догляд за конструкціями.