Зимовий сад – цей красивий архітектурний елемент зі скляним дахом – користується все більшою популярністю в Україні. Зимові сади стали складовою частиною багатьох адміністративних будівель, бізнес-центрів, офісів, культурних, оздоровчих і розважальних центрів, спортивних споруд

Невагома на вигляд, прозора споруда служить органічним продовженням приміщення, значно розширюючи його межі. Причому відповідно до смаків і побажань замовника можливі найрізноманітніші варіанти рішень цієї оригінальної конструкції. Завдяки новим матеріалам, а також сучасним інженерним і технічним можливостям в області вентиляції, опалення і затінення тепер в зимовий сад можна перетворити терасу заміського будинку або засклений балкон своєї квартири.

Особливості та переваги зимових садів від ПП «Компанії Алуніт»
Конструкції довговічні, порівнюючи з дерев'яними або пластиковими аналогами
Витримують динамічні та статичні навантаження
Пропускають багато сонячного світла
Виглядають сучасно
Короткі терміни монтажу
Захист від корозії та негативних атмосферних впливів.

Отримати консультацію

Напишіть і ми перетелефонуємо

Зимовий сад – це досить складний організм. Він повинен відповідати таким характеристикам, як безпека конструкції, захищеність внутрішнього простору від охолоджування і перегріву, висока стійкість до атмосферних впливів

У структурі зимового саду можна виділити два основних елементи: вертикальне скління і дах. Вертикальне скління представляє собою звичайні вікна, з яких збирається вся вертикальна стіна. Оскільки у вікнах вже передбачені відкриваються кватирки і стулки, то в зимовому саду це використовується для природної вентиляції приміщення.

Зимовий сад Львів

Каркас зимового саду виконується з алюмінію. Алюміній – це легкий та жорсткий матеріал, який  перевершує по міцності полімерні матеріали. Алюмінієві профілі для зимових садів з великими прольотами обов’язково підсилюють внутрішнім каркасом з міцної сталі, що створює додаткову жорсткість конструкції.

замовити Зимовий сад