Технічний стан балконної плити має бути постійно в центрі уваги власника квартири, так як втрата її несучої здатності може спричинити за собою трагічні наслідки. І якщо в плиті з’явилися тріщини або сколи бетону, що призвели до оголення арматурного каркаса, необхідний терміновий ремонт.

Тріщини в бетоні балконної плити з’являються в результаті того, що вона піддається високим навантаженням, або дії вітру, опадів і перепадів температур.

Комплекс робіт з відновлення плити підлоги та / або стелі балкона виконують армуванням цементної стяжки або підведенням під плиту несучих консольних конструкцій, які візьмуть на себе всі припадаючі на балконну плиту навантаження. Руйнування балконної плити, які тільки починаються, ми рекомендуємо усувати відразу!

Зміцнення балкона, лоджії

Якщо ваш балкон і огорожа застаріли від часу, погодних умов, корозії або механічних пошкоджень. Якщо ви вирішили забезпечити собі і своїм близьким безпеку, пов’язану з виходом на балкон. Потрібно засклити балкон або лоджію та посилення перильної частини. Вам не обійтися без зварювальних робіт і зварювальника.

Після виконання зварювальних робіт, зміцнення поручнів виконується зовнішня обшивка вагонкою або металопрофілем. Після обшивки зовнішньої вимірюються точні розміри конструкцій по каркасу і запускаються у виробництво на виготовлення. Після того як конструкції будуть готові виконується установка.