Збільшення корисної площі в житловому приміщенні – закономірне бажання не лише в малогабаритних квартирах, а й у поціновувачів оранжерей, власників спортивного інвентарю, сімей з дітьми. Грамотне розширення балкону дозволяє використовувати його як повноцінну кімнату, переобладнавши балкон на робочу кімнату чи місце для релаксу.

Розширення балкону на першому поверсі

Для власників квартир на першому поверсі збільшення балкону виглядає досить прийнятним методом покращення своїх житлових умов, адже ймовірність, що вони цим рішенням будуть заважати сусідам (затіненням, наприклад) малоймовірне. Однак існує декілька загальних правил, що діють незалежно від розташування балкону:

  • розширення в хрущовках та інших старих домах, а також в будинках-архітектурних візитівках має бути узгоджене при заміні перекриттів чи великих навантаженнях конструкції на бетонну плиту та стіни будинку;
  • монтаж бетонної основи є переплануванням і потребує узгодження с держ. органами;
  • незручності сусідів чи потенційна небезпека при виникненні пожеж, викликані діями для збільшення балкону можуть стати основою для судових позовів.

Приємним в даному варіанті є те, що перший поверх дозволяє виконати укріплення конструкції та й усю роботу по розширенню більш швидко та зручно.


Типи розширення балкону у Львові

Без узгоджень і досить доступно по вартості можна додати до 30 см простору на балконі шляхом виведення підвіконня. Також панорамне скління візуально додає простору в приміщення.

Та більш дієвим все ж є розширення по підлозі. До пів метра такого розширення не потребує узгоджень при відсутності демонтажу бетонної основи. В такому разі проводять:

  • встановлення металевої обшивки основи балкону, що кріпиться анкерами до стін та бетонної конструкції;
  • при потребі, використовується металева труба, що посилює всю конструкцію;
  • обшивка та скління;
  • внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи.

На професійному рівні, безпечно та доступно по вартості виконати всі роботи по розширенню житлового простору за рахунок балкону допоможе Компанія Алуніт.

Отримати консультацію

Напишіть і ми перетелефонуємо