Винос балконів

Для збільшення внутрішнього об’єму Вашого балкона або лоджії, а також для виконання широкого (до 25 см) підвіконня, не «з’їдає» корисний простір, використовується так званий «винесення балкона». Отже, винесення балкона виконується за допомогою спеціально виготовлених кронштейнів, які закріплюються на огородження (парапет). Кронштейн виготовляється із сталевих куточків або швелерів і покриваються антикорозійним покриттям, що забезпечує довговічність і надійність конструкції. Кріплення кронштейнів до парапету проводиться за допомогою електрозварювання.

Виготовлення виносу з обшивкою і оздобленням
Виготовлення виносу з обшивкою і оздобленням

Коли готова міцна і надійна металева опора їй потрібно надати зовнішній вигляд. Для цього можна використовувати профнастил, безшовну (зовнішню) пластикову вагонку.

Виготовлення виносу з обшивкою і оздобленням

Посилення парапету.

Металопластикові вікна мають велику вагу. Винесення балкона, додатково збільшує навантаження на парапет (огородження з поручнями, на яке, встановлюються вікна). Тому коли робиться винос балкона необхідно зробити посилення парапету. Наші працівники виконують цю послугу в комплексі із загальними зварювальними роботами.

Розмір підвіконня роблять на 10см більше розміру виносу. Підвіконня більше, тому що підвіконня повинне закрити парапет (огородження) до якого варився винос і залишається 3 – 6 см для можливості внутрішньої обробки балкона вагонкою.

Виносне засклення дозволяє збільшити обсяг Вашого балкона. Це відбувається за рахунок зміщення конструкції скління за парапет. Розмір виносу може бути від 10 до 35 см, але в кожному випадку індивідуальний і узгоджується з майстром, який приїде на замір.

Винесення скління виконується за допомогою спеціальних кронштейнів, які кріпляться на огородження (парапет). Кронштейни виготовляються зі сталі і покриваються антикорозійним покриттям, що забезпечує довговічність всієї конструкції в цілому. Кріплення кронштейнів до парапету проводиться за допомогою зварювання (якщо парапет металевий) або анкерних болтів (якщо парапет бетонний).

Щоб задекорувати видимі частини кронштейнів нагорі, роблять обшивку стелі пластиковою вагонкою. Це додасть закінчений вигляд внутрішньому простору балкона або лоджії. Для маскування нижніх кронштейнів з вулиці можна також зробити обробку листової сталі. Така обробка не тільки приховає елементи кріплення, але і додасть новий виразний вигляд Вашому балкону. Однак, можна цього й не робити – це вже питання естетики.

У деяких випадках виносне засклення робиться не тільки для того, щоб збільшити, але і що б зберегти простір балкона або лоджії. Дуже часто зустрічаються, що верхнє перекриття лоджії (балкона) не збігається з парапетом, тобто більш поглиблено порівняно з парапетом. У подібних випадках встановлюють верхні кронштейни і з їх допомогою відновлюють корисний простір.

Виготовлення виносу з обшивкою і оздобленням