Застосування суцільноскляних конструкцій для створення окремих приміщень є сучасною перевагою в архітектурі, частіше за все для громадських приміщень. Але останнім часом скляні конструкції стали набирати популярність і в приватному будівництві. Наприклад: душові кабіни, дверні проєми, балкони та інше. Вони ефективно дозволяють використовувати денне освітлення, створювати єдиний вигляд робочого простору та візуально збільшити приміщення. Даний вид конструкцій забезпечує максимальний пропуск світла, що робить вільною атмосферу всередині приміщення. Якщо раніше це була по суті глуха стіна, то зараз це легка, практично непомітна світлопрозора конструкція товщиною приблизно 10 мм, і при цьому дуже високої міцності.

Для суцільноскляних конструкцій доступні великі можливості по декору. Поєднання та комбінації тонованого скла й піскоструйної обробки гарантують оригінальне оформлення робочого місця. Наприклад, за допомогою піскоструйної обробки можна створити повністю матове скло, яке буде прекрасним рішенням для оформлення кабінету керівника, зони відпочинку і тд.

Дверні проєми суцільноскляних конструкцій бувають розпашними та розсувними. Розсувні частіше можна зустріти в торгових центрах та розважальних комплексах. Це суттєво економить простір та дозволяє по максимуму використовувати площу приміщення. Також є можливість автоматизації відкривання дверей за допомогою датчиків та закриття дверей прихованими підлоговими дотягувачами.