Якісні скляні конструкції у Львові

Скляні конструкції у Львові – зручний та сучасний вид розділення громадських та приватних приміщень. Замовити такі перегородки за доступними цінами можна в компанії Алуніт.

Переваги використання скляних конструкцій

Скляними перегородками активно користуються, щоб розділити внутрішній простір приміщення на декілька зон. До переваг використаннях таких конструкцій відносять:

  • можливість стильно та сучасно розподілити робочі зони та інші ділянки приміщення;
  • створення конструкцій можливе для приміщень різних форм;
  • використання скляних перегородок чудово підходить до різних дизайнерських та архітекторських рішень;
  • наявність звукоізоляції від шумів, що дуже актуально при великій кількості людей, наприклад, в офісі.

Окрім використання у комерційних приміщеннях, скляні перегородки часто застосовуються для душових кабін, дверних проємів, балконів та іншого. Вони покращують використання денного світла, створюють єдиний вигляд робочого простору та візуально збільшують приміщення. Раніше скло було глухим, але зараз завдяки спеціальній фурнітурі та невеликій товщині у 10 мм, конструкція дуже легка та напівпрозора.

Чому варто замовити скляні конструкції у нас?

Наша компанія займається виготовленням та встановленням скляних конструкцій після проведених замірів, тому перегородки будуть точно такими, якими ви їх замовите. При виробництві використовується скло відмінної якості, ущільнювач, що гарантує не тільки чудовий зовнішній вигляд, але й міцність та надійність.

Ви можете залишити заявку на сайті, після чого наші консультанти з вами зв’яжуться, нададуть відповіді на усі запитання. Нам під силу виготовити конструкції різної складності, щоб повністю втілити усі ваші бажання в реальність. Ми використовуємо, як вітчизняні, так і європейські алюмінієві конструкції. Доставка виконується у визначені терміни та після узгодження дати та часу із клієнтом.

Отримати консультацію

Напишіть і ми перетелефонуємо