Стрімкий розвиток будівельних технологій зробило вплив і на таку галузь діяльності, як проектування та дизайн робочих приміщень. Багато фірм, компанії і підприємств на власному досвіді вже переконалися в ефективності організації робочих місць за допомогою офісних перегородок та інших інтер’єрних конструкцій.

Алюмінієвий профіль оптимально підходить для виготовлення каркаса подібних конструкцій. Як огороджувальної площині конструкції використовують скло, оргскло, пористий пластик, а також декоративні вінілові панелі.

Отримати консультацію

Напишіть і ми перетелефонуємо

Залежно від функціональних завдань приміщення можна використовувати звичайне прозоре скло або спеціальні – із затемненням, дзеркальним, матовим або фактурним ефектом. Великою популярністю користуються офісні перегородки, в яких поєднується світлопрозорий матеріал верхньої частини конструкції з непрозорим у нижній.

Офісні перегородки фото

Крім функціонального значення офісні перегородки та двері з алюмінію і скла мають важливе художнє значення, будучи ключовими елементами створення практичного й сучасного інтер’єру. “Компанія Алуніт” пропонує проектування, виготовлення і монтаж офісних перегородок з алюмінію.

Завдяки відмінним експлуатаційним властивостям алюмінію офісні перегородки дозволяють швидко обладнати робочі місця або зробити перепланування вже існуючих робочих приміщень. Залежно від характеру діяльності компаній і функціональних завдань приміщень офісні перегородки можуть мати різну висоту.

Наприклад, невисокі – до 1,5 метрів конструкції зберігають єдність спільного простору, але при цьому формують індивідуальну робочу зону для кожного співробітника. Технологічні конструктивні рішення і застосування якісних кріпильних елементів забезпечують надійність офісних перегородок та конструкцій, дозволяючи зробити перепланування офісних і виробничих приміщень в мінімальні терміни.

Суцільноскляні конструкції є сьогодні актуальним рішенням для архітекторів і дизайнерів. Суцільноскляні офісні перегородки можна використовувати в офісах, торгових центрах, адміністративних будівлях, лікувальних закладах.

Скло поєднує в собі такі властивості, як прозорість, легкість, міцність. Виробники скла пропонують багату колірну гамму і скло з візерунками.

При створенні суцільноскляних конструкцій використовується прозоре, матове, тоноване (кольорове) і декоративне (з візерунками) скло. При застосуванні в суцільноскляних конструкціях всі ці скла зазвичай гартуються. Загартоване скло відрізняється міцністю, що важливо при створенні внутрішніх перегородок, вітрин, дверей.

Загартувати можна практично будь-яке скло (у тому числі тоноване або декоративне), що робить цю технологію універсальною. Після процедури загартовування міцність скла підвищується в 5-6 разів, а якщо скло все-таки розбите, то воно розпадається на дрібні шматки з негострими гранями, що не може завдати великої шкоди здоров’ю людини.

Суцільноскляні конструкції можуть являти собою нерухомі скляні панелі, що кріпляться до підлоги і стелі. Таке рішення створює ефект відкритого і безмежного простору, розширюючи площу приміщення.

Офісні перегородки

Для економії простору доцільно використовувати зсувні й розсувні елементи суцільноскляних конструкцій. Можливе використання електроприводу і датчиків наближення людини для автоматичного відкривання і закривання дверей.

Ми пропонуємо Вам: скляні перегородки, алюмінієві перегородки, перегородка розсувна, перегородки розсувні
перегородки офісні, перегородки для офісу, офісні перегородки з алюмінію, скляні перегородки львів