У сучасному будівництві алюмінієві фасади стають візитною карткою чи не кожного житлового або громадського будинку. Розглядаючи алюміній як матеріал, який використовується в будівництві, спеціалісти відмічають, що в теперішній час алюмінієві фасадні конструкції стали важливим елементом архітектури і будівництва. Суцільноскляні та дзеркальні фасади, скляні дахи і перекриття атріумів, прозорі вхідні групи офісних та торгових будівель перетворились в невідємну частину сучасного міста.

Особливості та переваги алюмінієвих фасадів Алуніт
Міцні та довговічні завдяки корпусу з алюмінію
Дозволяють функціонально зонувати простір
Пропускають багато сонячного світла
Виглядають сучасно
Короткі терміни монтажу
Захист від корозії та негативних атмосферних впливів

Отримати консультацію

Напишіть і ми перетелефонуємо

Замовити алюмінієві фасади у Львові

Алюміній – це ідеальний матеріал для скління фасадів. Дозволяючи забезпечити рясне застосування скла, алюмінієві конструкції створюють працездатні та привабливі фасади з доцільним розподілом простору.

Алюмінієві фасадні конструкції надають дуже велику свободу архітекторові і проектувальнику: від  проектів громадських будівель до привабливих фасадів житла.

Переваги фасадних систем:

  • Дають можливість виконати конструкції різних форм і розмірів згідно ідеї;
  • Завдяки різновидності варіантів, такі системи дотримуються всіх діючих норм, які торкаються гідро-, термо- та пожароізоляції;
  • Можливість гнуття профілів;
  • Можливість поєнувати різні системи;
  • Можливість виконувати скляні дахи;
  • Можливість пофарбовки в будь-який колір по шкалі RAL та нанесення текстури деревини.

Ми пропонуємо Вам:скління фасадів, фасадні конструкції, скляні фасади, скляний фасад, фасади зі скла, фасадне скло, монтаж алюмінієвих фасадів, алюмінієвий фасад ціна