Алюмінієві вікна виготовляються з різних холодних і теплих систем віконних алюмінієвих профілів різних виробників. Теплі алюмінієві системи відрізняються від холодних наявністю термомоста. У конструкціях вікон і дверей алюміній застосовується тільки у вигляді спеціальних сплавів, які при високій міцності мають також високі пластичні характеристики.

Вікна з алюмінію – це сучасний і перспективний продукт. При будівництві та реставрації будівель, для реалізації архітектурних надмірностей і у виготовленні простих світлопрозорих конструкцій архітектори і будівельники все частіше використовують вікна, двері та інші конструкції з алюмінієвого профілю. Всі вироби забезпечені регульованою італійської або німецької фурнітурою, кути віконних і дверних полотен з додатковою фіксацією. Наша фірма пропонує також послуги з установки і гарантійного обслуговування алюмінієвих конструкцій.

ОСОБЛИВОСТІ вікон з алюмінієвого профілю

Довговічність

Термін служби алюмінієвого профілю складає більше 50 років, а фурнітура, гумові ущільнювачі та інші комплектуючі можуть регулюватися і підлягають модернізації під час всього терміну експлуатації.

Міцність і надійність

Вікна, двері та інші конструкції з алюмінієвого профілю володіють великим запасом міцності, що дозволяє зробити експлуатацію конструкцій довговічною і реалізувати вишукані архітектурні рішення.

Стійкість до зовнішніх впливів

Вікна з алюмінію стійкі до різких перепадів температур, корозії, ультрафіолетового впливу, кислотним осіданням. Лакофарбове і декоративне покриття профілю мають високу стійкість до дії агресивного навколишнього середовища.

Легкість

Алюміній – легкий, завдяки чому конструкції з алюмінію створюють менше навантаження на несучі конструкції будівлі і дозволяють створити рішення зі скління максимально цікавим і привабливим.

Екологічність

Алюмінієві вікна екологічно чисті, не виділяють шкідливих речовин і підлягають вторинній переробці.

Дизайнерські рішення

Вікна з алюмінію можуть бути задекоровані «під дерево», або пофарбовані в будь-який колір по каталогу RAL, включаючи матові або глянцеві відтінки, що дозволяє поєднувати колір вікон з дизайном як інтер’єру, так і екстер’єру.

Великі можливості

Алюмінієві вікна мають практично необмеженими можливостями конфігурації. Властивості алюмінієвого профілю дозволяють встановити його в отворах самої складної конфігурації, завдяки чому алюмінієві конструкції активно використовуються в елітних архітектурних проектах. Алюмінієві конструкції чудово комбінуються між собою та з іншими матеріалами.