Алюмінієві  двері та вхідні групи, як і вікна, виготовляються з «теплих» або «холодних» профілів в залежності від призначення. Для прозорого заповнення застосовується склопакет з полірованого скла, для глухого або непрозорого заповнення- «сендвіч-панель».

Профіль, який  поставляється є анодованим або пофарбованим порошковими фарбами методом електростатичного напилення. Всі вироби укомплектовуються регульованою італійської або німецької фурнітурою, кути віконних і дверних полотен з додатковою фіксацією. Наша компанія пропонує також послуги з установки і гарантійного обслуговування алюмінієвих конструкцій.

Вхідні алюмінієві двері

Переваги:

  • більш легкі;
  • більш міцні і надійні (у 26 разів жорсткіші, ніж металопластикові профілі)
  • мають підвищену стійкість до зовнішніх впливів (різка зміна температури, прямі сонячні промені, випадіння опадів, кислот, ультрафіолетового випромінювання і т.п.);
  • екологічно чисті;
  • довговічніші (перевищують по терміну служби пвх - профіль)

Існують спеціальні види дверних конструкцій: алюмінієві маятникові двері, розсувні двері та автоматичні розсувні двері.

Алюмінієві маятникові двері мають стулки, що рухаються при відкритті в двох напрямках - всередину і назовні. їх рух здійснюється за допомогою спеціальних механізмів - хитних дотягувачів, які повертають стулку в нейтральне положення. Вразливим вузлом цих конструкцій є кріплення дотягувачів і дверного полотна - саме тут є місце знаходження найбільших зусиль і напруг.

Алюмінієві розсувні двері, як правило, це імпортні профільні системи. В одному випадку дверна стулка відкидається, далі повністю виходить з площини засклення, стає на спеціальну направляючу, що знаходиться внизу, на підлозі уздовж скління, і відкочується в бік, щоб закрити - зворотній порядок. Такі двері називаються ухильно-пересувними.

Алюмінієві двері фото

Інший принцип - стулки спочатку знаходяться на рейках - профілях, розташованих по нижньому і верхньому краю отвору, які також відкочуються вправо або вліво. Іноді, німецька фурнітура дозволяє підняти стулку і зрушити з місця елемент розміром 3х4 м і вагою до 300кг.

Алюмінієві двері замовити

 Автоматичні розсувні двері мають в своїй основі автоматичні приводи (розпашні і розсувні).

Алюмінієві двері купити