Алюмінієві вікна

У будь-якому будинку вікна мають надзвичайно велике значення, адже вони не тільки пропускають сонячне світло в оселю, але й створюють затишну атмосферу. Щоб вікна прослужили максимально довго, гарантували тепло, необхідно відповідально підійти до процесу їх вибору. Не зважаючи на те, що найбільшу популярність мають вікна із ПВХ, варто звернути увагу на алюмінієві варіанти, адже вони мають велику кількість переваг. Давайте розберемося із ними, а також дізнаємося про недоліки (якщо вони є).

Плюси і мінуси алюмінієвих вікон

Пропонуємо спочатку розібратися із плюсами алюмінієвих конструкцій. Основні переваги алюмінієвих вікон:

 1. Довгий термін експлуатації. Алюмінієві моделі гарантовано прослужать до 70 років. За цей час вони матимуть чудовий зовнішній вигляд, не втратять своєї функціональності, характеристик та властивостей. Існує навіть твердження, що швидше буде зруйнованим будинок, аніж алюмінієві вікна.
 2. Максимальна кількість світла. Алюміній відрізняється міцністю, цей матеріал набагато міцніший, у порівнянні із деревом та пластиком. Тому, якщо проводити порівняння алюмінієвих і пластикових вікон, за цим критерієм алюмінієві конструкції перемагають. Виготовляючи такі конструкції, рама виходить достатньо вузенька та тонка, що гарантує потрапляння великої кількості світлових променів у приміщення.
 3. Підвищений рівень безпеки. Оскільки рами із алюмінію не горять, то вони точно не стануть причиною загорання у будинку.
 4. Екологічність конструкцій. З точки зору екологічності, алюміній не виділяє жодних неприємних запахів, не випромінює ніяких виділень чи речовин.
 5. Простота в експлуатації. Конструкції із алюмінієвого матеріалу не потребують надскладного догляду. Їх досить просто та легко мити, жодні миючі речовини не стануть причиною псування таких рам.

Також не варто забувати про естетичний зовнішній вигляд. Алюмінієві рами дуже красиво виглядають, дозволяють відтворювати будь-які рішення дизайнерів. Саме тому такі вікна все частіше зустрічаються не тільки в будинках, але й в комерційних будівлях – розважальних центрах, супермаркетах, ресторанах.

Теплоізоляційні особливості профілю із алюмінію

Алюмінієвий профіль має камерну структуру. Системи можуть бути «холодними» та «теплими». Перший варіант підходить виключно для скління балконів, веранд, зимових садів. У «теплих» вікнах використовується камерний профіль, який має 2 елементи та термічну прокладку. Завдяки цьому покращується рівень теплоізоляції.

Розробка новітніх технологій дозволила отримувати профілі із алюмінію із низьким рівнем теплопровідності та Uf-коефіцієнтом 0,8 Вт на м кВ.

Переваги та недоліки вікон із алюмінію

Варіанти дизайну

Завдяки своїм природним характеристикам алюміній має чудовий зовнішній вигляд. Профіль може бути пофарбованим у різноманітні кольорові відтінки за допомогою трьох методів:

 1. Анодованому способу. Дозволяє отримати золоті відтінки, темно-коричневі чи натуральні. Оксидний шар на металевій поверхні нівелює потрапляння повітря, що гарантовано не допускає появи корозії.
 2. Порошкового забарвлення. Покриття, яке фарбується, буде висихати під дією підвищених температурних показників. Ця технологія дозволяє отримувати профіль, що буде набагато стійкішим до корозії та пошкоджень механічного типу.
 3. Ламінування декоративними чи однотонними плівками. Цей спосіб дозволяє дизайнерам втілити усі побажання відносно кольору. Можна ламінувати і вікна, і двері, що створює гармонію у дизайнерських рішеннях.

Широкий вибір кольорів дозволяє досягати бажаного результату, оформлюючи будівлю.

Які недоліки у алюмінієвих вікон?

Не зважаючи на значну кількість переваг, алюмінієві вікна мають і ряд недоліків. Серед них:

 1. Відносно висока ціна. Якщо порівнювати із ПВХ-варіантами чи пластиковими, то алюмінієві конструкції коштують трохи більше. Проте вартість таких вікон цілком виправдана великою кількістю переваг.
 2. Чутливість до механічних пошкоджень. Профіль із алюмінію чутливий до подряпин, тому за ним потрібно ретельніше слідкувати, у порівняні із пластиковими чи дерев’яними моделями.
 3. Гірше утримання тепла. Цей недолік також є відносним, оскільки «теплі» профілі гарантують збереження затишку та комфортної температури у приміщенні. Тим паче новітні розробки щороку дозволяють покращувати теплоізоляційні властивості.

Компанія Алуніт пропонує встановлення якісних та сучасних алюмінієвих вікон, виготовлених із сучасних матеріалів. Можна створити конструкції у різних розмірах, формах та кольорових відтінках. Наші фахівці допоможуть у виборі профілів, а також запропонують максимальні вигідні ціни. Окрім встановлення конструкцій, спеціалісти проводять гарантійне обслуговування та відповідають на найпоширеніші запитання.