Офіс – приміщення, де повинні працювати різні люди, які все одно потребують власного простору. Тому при облаштуванні таких кімнат, надзвичайно важливим є правильне та раціональне зонування. Зазвичай для цього використовуються офісні перегородки, які здатні розділити офісний простір на декілька кабінетів для праці, локації для відпочинку.
Офісна перегородка – профіль, виконаний зі сплаву алюмінію, який заповнюється необхідним матеріалом. При грамотному підході до облаштування системи, можна зробити офіс більш комфортним, затишним для співробітників та відвідувачів.
Популярні види перегородок для офісів
Алюмінієві офісні перегородки можна поділити за матеріалом, який використовувався для створення, це:
- із пластику;
- із алюмінію;
- зі скла;
- зі скла, облаштовані жалюзі.
Офісні перегородки із пластику здатні добре захистити приміщення від сторонніх поглядів. Чудовою альтернативою пластикових моделей є розсувні системи із алюмінію. Ці конструкції вирізняються довговічністю, зручністю.
За необхідністю отримання хорошого огляду офісу, актуальним стає монтаж суцільноскляних перегородок, виконаних із надзвичайно стійкого скла. Щоб гарантувати гарну звукоізоляцію, потрібно додатково встановлювати скляні пакети. За бажанням скляну поверхню можна частково чи повністю пофарбувати. Також часто застосовується плівка, що тонує або дзеркальна.
Інколи у склопакеті встановлюються керовані жалюзі. Ця система є надзвичайно зручною, вона дозволяє закривати полотна при необхідності, гарантуючи конфіденційність.
Варіанти встановлення перегородок
За типом монтажу офісні перегородки поділяються на:
- стаціонарні;
- мобільні (переносні).
Стаціонарний варіант перегородок виділяється прозорим, непрозорим чи комбінованим заповненням. Ця модель вважається бюджетним замінником бетонних міжкімнатних стін.
Мобільний варіант дозволяє швидко провести облаштування індивідуальних робочих місць, розподілити кабінет на декілька окремих зон. Конструкції відрізняються невеликою висотою, вони не встановлюються до підлоги, що гарантує збереження цілісності покриття. Не зважаючи на те, що мобільні варіанти не гарантують 100% звукоізоляцію, за допомогою мобільних модулів можна створювати відокремленість при знаходженні у приміщенні одразу декількох робітників.
Спосіб відкриття перегородок
За методом відкриття виділяють розсувні офісні перегородки та ті, що із дверима. Розглянемо їх детальніше:
- Розсувний варіант. Конструкції із декількох частин, вони складаються у вигляді «акордеону», що дозволяє із двох приміщень створити повноцінне одне. Частіше за все вони встановлюються у офісних приміщеннях, де висока прохідність. Механізм, що використовується для відкривання займає небагато місця.
- Із дверима. Такі перегородки встановлюються як розпашні класичні варіанти. Щоб користувачам було зручно, на дверні пройми встановлюються розсувні або штульпові конструкції.
У варіантах із дверима відкриття може бути автоматичним чи маятниковим.
Особливості встановлення перегородок у офісі
Якщо вам необхідно встановити якісні офісні перегородки, то на допомогу прийде компанія «Алуніт». Спеціалісти гарантують проведення якісних робіт, а також гарантію на усі виконані маніпуляції. Перед приїздом майстрів потрібно добре очистити приміщення, із кімнат прибираються усі зайві речі. Краще замовляти виконання послуги на день, коли робітників немає у офісі, щоб вони не заважали.
Конструкції, які кріпляться до стін чи підлоги, потребують створення отворів за допомогою перфоратора чи дриля. Рекомендується прибрати усю оргтехніку, адже вона не тільки буде заважати встановленню, але й може припасти пилом.
Обираючи компанію «Алуніт», ви можете бути певні у чудовій якості проведених робіт, а також пунктуальності та охайності майстрів.