Скління фасадів стало одним з ультрамодних напрямів сучасності. За рахунок оригінальності в облицюванні зовнішніх стенів, будь-яка будівля виглядатиме майже повітрям, створюючи ефект невагомості.
Скляний фасад є досить складною конструкцією. Але, із-за особливої краси, властивої його зовнішньому вигляду, він коштує того, щоб втілювати його в життя. Ключовою перевагою скла є те, що даний матеріал може похвастати прекрасною світлопропуськаємою якістю. Виходить, що, використовуючи способи скління, представляється можливим добиватися максимально освітлених і просторих внутрішніх частин приміщення. Особливості облаштування залежать від типів фасадного скління. Сьогодні найбільшу популярність отримало фасадне скління з алюмінієвого профілю.
В цілях скління екстер’єру було придумано велику кількість методів і конструкцій найрізноманітнішого типа. Не дивлячись на велику популярність, використання алюмінієвого профілю є далеко не єдиним з можливих конструктивних варіантів. Можна улаштовувати також суцільне скління при використанні сталевого профілю.
Прозорі варіанти фасадів можуть бути всіляких конструкцій. Найбільшого поширення на сьогодні набули види стоєчно-рігелів профілів. Ключовим елементом в подібній конструкції є її вертикальні стійки, що несуть. На них, у свою чергу, горизонтально кріпляться ригелі. Це можуть бути балки, на які йде основне навантаження. В результаті такого кріплення вся система отримала відповідну назву. Головна частина каркаса при склінні знаходитиметься на внутрішній стороні стіни, тому вона зовні практично не помітна.
Така система вже стала класичною. Вона складається з внутрішнього каркаса, зробленого на основі алюмінію, а також зовнішніх профілів, що мають вигляд притисків. Само ж з’єднання ригелів із стійками може бути вельми всіляким. Для більшої декоративності на зовнішній стороні стіни розташовуються специфічні алюмінієві накладки або кришки. Це такий декоративний елемент, шириною приблизно в 5 сантиметрів, який необхідний для того, щоб прикривати всі притискні планки. Вони виконують роль кріплення для склопакета. Кришки бувають як плоскими, так і круглими, більш того, вони можуть бути мигдалеподібними. Між собою вони розрізняються по кольорах. Відтінки можуть бути дуже всілякими, залежно від вимог, що пред’являються до оформлення.
Наші роботи: