Правила догляду і обслуговування за вікнами з алюмінієвого профілю

Якщо у вас встановлені вікна з алюмінієвого профілю з віконною фурнітурою Fapim(Фапим), вони прослужать Вам дуже довго за умови дотримання простих правил, а саме:

 

Правильне користування алюмінієвими вікнами забезпечує їх довговічність і якість служби фурнітури. При закриванні стулки з відкидного положення, додатково підтримуйте стулку вільною рукою. Не намагайтеся відкрити вікно, що знаходиться у відкидному положенні або відкинути вікно, що знаходиться у відкритому положенні. Спочатку закрийте стулку, а вже потім переведіть ручку в потрібне положення для звичайного відкривання.

 

Сезонне регулювання фурнітури алюмінієвих вікон і дверей дозволяє зберегти алюмінієву фурнітуру Fapim(Фапим) і гуму ущільнювача від передчасного зносу. З настанням зимового і літнього сезонів необхідно регулювати притиск стулок.

 

Правильне функціонування алюмінієвого вікна в першу чергу залежить від якості роботи віконної фурнітури. Віконна фурнітура Fapim(Фапим) - найскладніший і схильний до найбільших дій і навантажень елемент алюмінієвого вікна, і вона теж вимагає уходу. Передусім, її рухливі елементи слід змащувати спеціальними засобами(наприклад, машинною олією або вазеліном). Це дозволить забезпечити стабільну роботу віконної системи. Для того, щоб елементи алюмінієвої фурнітури завжди були в робочому стані, необхідно уникати попадання сторонніх предметів між рамою і стулкою, а також в рухливі вузли.

 

Click me!>