Блог
Неділя, 03 лютого 2019 22:41

Ярмарок BAU 2019

Представники нашої компанії традиційно відвідали провідний світовий ярмарок, присвячений архітектурним рішенням, будівельним системам та матеріалам.

Середа, 24 жовтня 2018 20:52

Об'єкт № 457-11

Ваша справа - лише вказати на проєм. 

Неділя, 21 жовтня 2018 19:24

Об'єкт № 451-09

Виходячи з вимог замовника використали кардинально різні підходи у виробництві конструкцій, які були змонтовані у цьому офісному приміщенні.

Четвер, 18 жовтня 2018 19:17

Об'єкт № 431-10

Величезні панорамні конструкції фасаду послужать найкращими вітринами для магазину.

Неділя, 14 жовтня 2018 17:43

Вихід на дах

Бажаєте зробити красивий та зручний вихід на дах?

Звертайтесь! Гарантуємо індивідуальний підхід.

Неділя, 07 жовтня 2018 13:12

Вентиляційна конструкція

Блискуче виконуємо роботу навіть коли справа не стосується світлопрозорих конструкцій.

Неділя, 19 серпня 2018 00:22

Об'єкт № 405-07

Наших виробничих потужностей цілком вистачає для того, щоб працювати на великих об'єктах. 

П'ятниця, 24 серпня 2018 20:37

Фото з FENSTERBAU FRONTALE

Наша компанія не прогавила нагоди відвідати виставку для архітекторів, столярів, виробників вікон, будівельних фасадів.

Субота, 27 січня 2018 18:17

Об'єкти. Фото

Блискуче завершено роботи по серії об'єктів. Спішимо поділитись свіжими фото.

Неділя, 29 жовтня 2017 01:08

Об'єкт № 3017-55

Понеділок, 23 жовтня 2017 18:10

Кілька фото з недавніх об'єктів

 

В наш час різноманітні алюмінієві конструкції стають все більш популярними при будівництві або ремонті різних будівель та об’єктів. Особливо широко використовуються вони при заскленні різних фасадів і встановлені дверних конструкцій.

Неділя, 05 березня 2017 01:06

Познань. Budma 2017. WinDoor-tech

Делегація компанії Алуніт відвідала міжнародну виставку в м.Познань (Польща) Budma 2017 а саме павільйони WinDoor-tech.

Якщо у вас встановлені вікна з алюмінієвого профілю з віконною фурнітурою Fapim(Фапим), вони прослужать Вам дуже довго за умови дотримання простих правил, а саме:

В сучасному будівництві та ремонті приміщень все більш актуальним та популярними стають світлопрозорі алюмінієві перегородки та інші конструкції. Це стильно, надійно, практично та довговічно. Системи з скла та алюмінію прості в монтажі та подальшому догляду. За допомогою такого підходу в будівництві можливо створити цікаві дизайнерські рішення, які окрім привабливого та естетичного виду, відрізняються високою стійкістю до впливу навколишнього середовища.

Неділя, 15 січня 2017 19:39

Від задуму до втілення (фото)

Понеділок, 26 грудня 2016 12:15

Алюмінієві конструкції

У будівництві алюміній використовується при виготовленні вікон, дверей, фасадів. Дуже важливо те, що алюміній має високу стійкість до впливу навколишнього середовища й протягом усього багаторічного терміну експлуатації практично не вимагає ремонту, що доведено майже столітньою практикою використання алюмінію в будівництві по усьому світі.

 

П'ятниця, 21 жовтня 2016 10:53

Зимові сади

Зимовий сад — це архітектурний елемент зі скляним дахом, художньо оформлений декоративними рослинами. Зимові сади користуються в Україні все більшою популярністю і стали складовою частиною багатьох адміністративних будівель, бізнес-центрів, спортивних споруд, культурних, оздоровчих і розважальних центрів і, звичайно ж, житлових будинків.

Неділя, 02 жовтня 2016 12:20

Офісні перегородки

Стрімкий розвиток будівельних технологій зробило вплив і на таку галузь діяльності, як проектування та дизайн робочих приміщень. Багато фірм, компанії і підприємств на власному досвіді вже переконалися в ефективності організації робочих місць за допомогою офісних перегородок та інших інтер'єрних конструкцій.

Чому «пітніють» метало-пластикові вікна і, найголовніше - як із цим боротись?

 

Питання непросте. Спробуємо пізнати тонкощі в цьому разом з Вами. Що означає з фізичної точки зору появу крапель води на внутрішній, з кімнати, стороні склопакета або на профілі? Це означає, що температура поверхні (скла або пластика) виявилася нижчою за точку роси.

Пластик

 

Наявність вставок із вторсировини у віконному профілі виявляється досить просто - ці вставки мають темніший колір, ніж пластик на лицьових поверхнях.

Поєднання в віконних конструкціях звичайних матеріалів,  таких як дерево та алюміній, надає неперевершених якостей, створюється надійне та довговічне вікно. Таке вікно зовні оброблене алюмінієвими накладками, а всередині має натуральну та теплу дерев'яну поверхню. Дерево забезпечую в приміщенні комфорт та атмосферу затишку. Алюмінієві конструкції мають стійкість до негативних впливів середовища ззовні. Вдалий підхід та рішення поєднати ці матеріали зробило доступними дерево-алюмінієві вікна для звичайного споживача.

В останні роки, особливе місце серед будівельних матеріалів став займати алюміній. Цей метал, завдяки своїм властивостям - легкості, міцності, стійкості до пожеж, високими антикорозійними характеристиками, стійкості до різних природних умов і впливу ультрафіолетового випромінювання, зробив великий прорив у технологіях сучасного будівництва. Завдяки перевагам алюмінію будувати стало простіше та легше, при цьому характеристики щодо якості та довговічності досягають високих показників.

В галузі будівництва, ремонтних та реставраційних робіт необхідним та важливим моментом являються роботи по заскленню. Без цього етапу будівництво не буде завершене та запущене в експлуатацію. Останнім часом широкої популярності набуло фасадне засклення та інші види з використанням алюмінієвого профілю. В Україні існує велика кількість компаній, які спеціалізуються в даній галузі та пропонують широкий асортимент товарів та послуг. Як серед такою численності пропозицій знайти надійну та професійну команду спеціалістів.

Останнім часом активно розвиваються різноманітні технології сучасного будівництва, що характеризуються багатогранністю та унікальністю. Завдяки таким конструктивним рішенням, як фасадне засклення, об'єкти будь-якого призначення набувають не тільки індивідуальний стиль, але і надійний захист зовнішніх стінових конструкцій будівлі від будь-якого впливу зовнішнього середовища та кліматичних змін.

Сучасній будівельній сфері характерна витримка по стилю, а також раціональність. Тому алюмінієві профільні системи знаходять широке використання в оформлені фасадів багатьох будівель, а також в внутрішньому оснащені різноманітних приміщень. Наприклад, популярними останній час стали алюмінієві офісні перегородки, які мають стильний вигляд, раціональні та зручні.

Субота, 30 квітня 2016 09:07

Вітаємо з Великоднем!

Колектив «Компанії Алуніт" вітає вас із Великоднем!

 

Бажаємо вам ніколи не піддаватися спокусам темряви, яка відбирає надію на щастя,
а завжди своїм поглядом вдивлятися у світле обличчя Воскреслого Христа,
на якому ясніє надія і любов та яке дарує віру у добро.
Бажаємо вам радості, здоров'я, добробуту та благополуччя.

 

Христос Воскрес!

Неділя, 10 квітня 2016 17:39

Як правильно вибрати двері

Проектування та виготовлення алюмінієвих дверей набирає значних обертів, тому що дана продукція стає все більш популярною. Профіль та полотна, виготовлені із алюмінію, покривається методом електростатичного напилення спеціальними порошковими фарбами. Це надає конструкціям естетичності зовнішнього вигляду, стійкості та довговічності.

Четвер, 31 березня 2016 22:56

Вітаємо компанію Apple

Компанія Alunit від щирого серця вітає компанію Apple з днем народження і бажає стрімкого росту в усіх сферах діяльності.

Неділя, 14 лютого 2016 19:20

Поїздка до Києва

Пропонуємо Вашій увазі коротенький фото-звіт з відвідування нами фірм постачальників у м.Київ.

Архітектор Марк Фостер пропонує встановити в центрі Манхеттена фентезійний хмарочос

Концепт названий The Khaleesi і являє собою житловий будинок, в якому 102 поверхи. Крім цього на 68-му дворівневому поверсі будуть розташовуватися магазини, ресторани і зал для урочистостей. З цього поверху буде доступ до чотирьох масивним кутових балконів.

Сьогодні майже жоден сучасний проект в будівництві чи в реставрації не обходиться без засклення фасадів. Склять торгові зали та офісні приміщення, фойє, магазини, вітрини та салони, часті дома, оранжереї та зимові сади. Особливу популярність та інтерес мають скляні купольні системи. Також фасадне скління - атрибут енергозберігаючої та екологічно чистої будівлі. Завдяки конструкцій із алюмінію та скла вирішуються такі завдання, як виготовлення різних складних та дивовижно красивих систем для засклення зимових садів та куполів.

Конструкції зі склопакетів та алюмінієвого профілю здобули в наш час широкої популярності в будівельних, ремонтних та реставраційних процесах. Сучасний ринок будівельної продукції пропонує достатньо широкий вибір такого варіанту товарів. Не перший погляд конструкції та матеріали, з яких вони виготовлені, дуже схожі и майже не відрізняються за властивостями. Але різний діапазон цін говорить про зворотне.

Неділя, 13 грудня 2015 21:02

Зимовий сад - для відпочинку

Зимові сади конструктивно не є частиною загальної системи по міському озелененню. Проте, оскільки вони відносяться до рекреаційних видів приміщень, створених спеціально для відпочинку, то і створюють їх відповідно до правил дизайну, а також садово-паркового мистецтва.

Неділя, 08 листопада 2015 15:17

Вікна з алюмінієвого профілю

Сучасна ніша ринку віконної продукції здатна запропонувати своїм покупцям величезну різноманітність моделей. Всі вони мають високі якісні і естетичні якості. Відрізняються, окрім зовнішнього вигляду,  різною технологією виробництва, а також терміном експлуатації.

Зонувати будь-яке сучасне приміщення так, щоб це було не лише красиво, але і зручно, тобто, функціонально - це якраз те, для чого використовуються внутрішні офісні перегородки з алюмінієвого профілю.

П'ятниця, 30 жовтня 2015 21:53

Двері з алюмінієвого профілю

Сучасні двері з алюмінієвого профілю по технічних, а також експлуатаційних властивостях і характеристиках аналогічні відомим і дуже популярним віконним конструкціям з алюмінію. Вони в тій же мірі міцні і надійні, а ще дуже  довговічні.

Скління фасадів стало одним з ультрамодних напрямів сучасності. За рахунок оригінальності в облицюванні зовнішніх стенів, будь-яка будівля виглядатиме майже повітрям, створюючи ефект невагомості.

Дивлячись на будинки нашого міста, які сьогодні жителі намагаються «облагородити» та «прикрасити», виникає відчуття несумісності кольору та стилю. Дедалі частіше власники квартир встановлюють нові вікна, облаштовують балкони чи лоджії і при цьому одні обирають пластикові, інші дерев’яні конструкції. Звісно, що кожен керується власними смаками, але ні архітектори чи забудовники будинків, а ні самі власники квартир не задумуються над єдністю стилю.

З жовтня 2009 року в Німеччині діє новий EnEV, в якому суттєво жорстко виставляються вимоги щодо коефіцієнта теплопередачі U світлопрозорих конструкцій.